Szydełkowa torba w kolorach tęczy nr 2

Zrobiłam ją już na początku sierpnia ale jakoś nie zdążyłam pokazać :) Tym razem w całości jest zrobiona z bawełny Paris Dropsa.
Podobnie jak na poprzednią -> KLIK włóczki wyszło mi łącznie ok. 30 dag, w tym kolorowej po ok. pół motka z każdej a fioletowej półtora motka. Szydełko nr 5 i 4,5.

Dno i wykończenie - półsłupki, kolorowe pasy słupki wg opisu poprzedniej torebki.
Trochę inny jest kształt bo dno zrobiłam kwadratowe, a na górze jest duża dziura - uchwyt do noszenia w ręku. Do tego długi pasek na ramię. 
Środek wykończony bawełnianą podszewką z jedną kieszonką.
Na zdjęciach powyżej sposób wykonania długiego paska na ramię - 6 o. łańcuszka zamknięte w kółeczko, na tym 6 półsłupków przerabianych spiralnie w rureczkę. Do środka takiej rurki wciągnęłam bawełnianą tasiemkę żeby się pasek nie naciągał za bardzo. Pasek przyszyłam po bokach torebki do bambusowych kółeczek.

Torebkę zrobiłam dla koleżanki, ale mam jeszcze tęczową bawełnę - jakby ktoś chciał zamówić podobną do którejś z tych dwóch to zapraszam do kontaktu mailowego :-)

Komentarze

  1. Bardzo mi się podoba torba, taka kolorowa, radosna i bardzo ciekawa. Przepięknie się prezentuje. Masz duży talent. Podziwiam i przesyłam serdeczne pozdrowienia. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Torba jest rewelacyjna. Dodatkowo profesjonalnie wykończona. Jednym słowem CUDO.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Komentarz będzie widoczny na stronie gdy go przeczytam :-) (włączone moderowanie komentarzy)

Popularne posty z tego bloga

Szydełkowa torba z bawełny

Granatowa bluzka z lnu

Z wełny Malabrigo