Apel o kontakt

W dalszym ciągu czekam na kontakt od Maga - nie mam adresu żeby wysłać Krosno Dziewiarskie!
To jak to - bierzemy udział w zabawie i nie chce nam się zajrzeć czy wygraliśmy?...

Jeśli koleżanka Maga nie odezwie się do mnie do soboty (14.02.) to wylosuję inna osobę.

Komentarze

 1. Też kiedyś miałam taką sytuację :(

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja jestem nadal zainteresowana:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również jestem wciąż zainteresowana ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też przegapiłam. Nie brałam udziału, ale te posty odnoszące się do samego losowania oraz tego kto zwyciężył, umknęły mi, mimo, że zaglądam tutaj za każdym razem, gdy googiel pokazuje mi, że pojawił się nowy post. Informację o wynikach całkowicie przegapiłam (było tylko uzupełnienie starszego z postów). Drugi post mi umknął całkowicie (ten pod którym teraz komentuję) i dopiero natknęłam się na ten trzeci z ponownym losowaniem.

  Gratuluję wygranej i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale jeśli ktoś bierze udział w zabawie i napisałam kiedy będą wyniki to wypadało by zajrzeć w tym czasie czy są, a nie polegać tylko na googlu. Tym bardziej że wylosowana osoba nie udostępnia nigdzie swojego adresu e-mail więc nie jestem w stanie jej znaleźć. Wylosowałam już nową zwyciężczynię więc krosno leci do niej.
   Nie oszukujmy się - takie konkursy, rozdawajki czy jak tam zwać mają służyć przede wszystkim zwiększeniu oglądalności bloga czy też reklamie jakiegoś produktu. Jeśli ktoś zagląda na bloga tylko raz - wtedy jak można coś dostać za darmo, to jakby mija się z celem...

   Usuń
 5. Witam i bardzo przepraszam , ale niestety miałam przykrą sprawę rodzinną i musiałam wyjechać na ponad tydzień do swoich starszych rodziców z powodu nagłej operacji mojego taty i niestety nie miałam tam dostępu do internetu . Jeszcze raz przepraszam za kłopot . Jeśli Pani wylosowała już inną osobę to dobrze , a jeśli nie to już od tej chwili pozostaję do dyspozycji .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno - sprawa losowa. Krosno wysłałam już kolejnej wylosowanej osobie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Komentarz będzie widoczny na stronie gdy go przeczytam :-) (włączone moderowanie komentarzy)

Popularne posty