Zmiana designu :)

Jak da się zauważyć zmieniłam wygląd bloga włączając "widoki dynamiczne" - już kiedyś robiłam podejście do tej zmiany ale teraz już chyba tak zostanie (przynajmniej na jakiś czas) bo podoba mi się taki nowoczesny design ;-).
Docelowo ustawiony jest Magazyn/Magazine, ale można sobie zmienić sposób wyświetlania z rozwijanej listy w lewym górnym rogu (na listwie). Fajny jest np. widok Karta/Flipcard bo można sobie ustawić posty wg etykiet albo wg czasu publikacji - łatwiej znaleźć jakiś starszy wpis.
Dla lubiących oglądać zdjęcia zamiast treści polecam Migawka/Snapshot - wyświetlają się wszystkie zdjęcia z bloga, bez treści, post rozwija się dopiero po kliknięciu w poszczególne zdjęcia.

Etykiety, archiwum bloga, kontakt do mnie, polecane strony itp. - w rozwijanej zakładce z prawej strony.
Mam nadzieję że się przyzwyczaicie do nowego wyglądu i będzie się łatwiej czytało :-)Komentarze

 1. Zawsze jestem pod wrażeniem, kiedy ktoś z takim znawstwem opowiada tego typu kwestie. Ja tymczasem mam problem bo nie mam pojęcia jak wstawić pod swoimi postami "zobacz także" z obrazkami do innych postów. Eh życie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie wiedziałam - musiałam się douczyć za pomocą internetu i wujka Google ;-)

   Usuń
 2. Ciągle myślę nad jakimś odświeżeniem, bo tak wpisuję te rzeczy, żeby mi nie umknęły, a one gdzieś wpadają w otchłań. Podoba mi się u Ciebie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. To moja ulubiona wersja, przerabiałam już tradycyjne, i mniej tradycyjne i tak zawsze wracam do dynamicznej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarz będzie widoczny na stronie gdy go przeczytam :-) (włączone moderowanie komentarzy)

Popularne posty