Komin męski

Z cieniowanej włóczki - do podwójnego owinięcia. Przeznaczony jest dla mężczyzny ale to chyba tylko z racji koloru bo przecież innych różnic nie ma :-)

Włóczka - Nimbus (Zitron) niecałe  25 dag, druty nr 5.
Komin ma 140 cm w obwodzie i ok. 25 cm szerokości.

Włóczkę uwielbiam! 100% merino, mięciutka, niegryząca. Robiłam już z niej golf i komplet czapka+ szalik -> TU.
Dosyć droga, ale jak ktoś może sobie pozwolić na większy wydatek to warto.

Wzór fantazyjnego warkocza na środku pochodzi z gazetki  "Najpiękniejsze wzory na druty" SABRINA wydanie specjalne 4/2010 - zbieram je namiętnie. Łatwo znaleźć fajny wzór w razie potrzeby, a wzory rozrysowane schematem (wolę od opisu).

Chciałam początkowo wrzucić schemat ale powstrzymał mnie komentarz pod jednym z poprzednich postów - ja nie kupuję  bo "wzorów jest masa w necie za free"... no faktycznie są darmowe wzory, ale większość jest przez kogoś kupiona i zeskanowana - więc dlaczego to ja mam być tą która płaci?

No to jeszcze w temacie - polecam dla początkujących i niezbyt wprawnych w dzierganiu taką nowość. Nietrudne modele - a ciekawe, dokładnie opisane wykonanie plus szkółka dziewiarska z rysunkami.I na koniec - dzisiaj jest ostatni dzień promocji w moim sklepiku na DaWandzie! Od jutra ceny wracają do normalności :-)
Zapraszam!

Komentarze

  1. Choć sama mam duże ilości ściegów i wzorów na dysku komputera, to podobnie jak Ty lubię sobie kupić gazetki z wzorami i przeglądać je w dowolnym momencie dla własnej przyjemności i inspiracji. Po prostu wolę taką jakość! A co do włóczki Nimbus mogę potwierdzić, że jest cudna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba powinnam sobie sprawdzić poziom testosteronu, bo mi te męski kolory bardzo pasują :-)
    Żałuję, że nie ma schematu warkocza, bo nietypowy bardzo się wydaje, ale rozumiem i popieram Twoje uzasadnienie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Komentarz będzie widoczny na stronie gdy go przeczytam :-) (włączone moderowanie komentarzy)

Popularne posty